Što mi radimo?

Saznajte u kojima projektima sudjelujemo te koje događaje organiziramo.

humanitarni događaj 2019. godine

Prošle godine pa tako i 2019. godine organizirali smo humanitrani događaj za sve one kojima je potreba pomoć.

lokalnim partnerstvom do svijeta rada

EU PROJEKT na kojem smo partneri od 14. svibnja 2018. godine s predviđenim rokom trajanja od 24 mjeseca.

humanitarni događaj 2018. godine

Prošle godine pa tako i 2018. godine organizirali smo humanitrani događaj za sve one kojima je potreba pomoć.

donacija dioptrijskih naočala

Humanitarna akcija u kojoj je sudjelovala Udruga nezaposlenih Splitsko- dalmatinske županije

klarin film

Promocija Klarinog filma održana u svibnju 2018. godine za djecu koja pozitivno reagiraju na melodije Marina Limića.

humanitarni događaj 2017. godine

Prvi humanitarni događaj koji je organizirala Udruga nezaposlenih Splitsko- dalmatinske županije  i kojoj je cilj bio što više pomoći onima koji nemaju.  Više detalja klikom na gumb.

promocija knjige

Promocija knjige “Kako pronaći posao i pobijediti nezaposlenost” smo organizirali skupa sa Udrugom Benedikt. Saznajte kako je prošlo i o čemu smo raspravljali.

Želiš volontirati?

Pridruži se našem timu i zovemo te prilikom sljedećeg događaja!

Ponedjeljak- Petak: 9:00 - 17:00

Gdje se nalazimo