“BOŽIĆ JE SVIMA“ HUMANITARNI KOCERT 2019. GODINE KOJI SE ODRŽAVA U KAŠTEL SUĆURCU

Tradicionalni humanitarni kocert koji organizira Udruga Nezaposlenih SDŽ za potrebite. Cilj je pomoći onima koji nemaju da im barem malo uljepšamo ove praznike. Dođite i učinite dobro djelo jer Božić je svima!

I ove godine održavamo humanitarni koncert kako bi pomogli što većem broju naših potrebitih sugrađana, sužupljana.

Sakupljena sredstva idu bolesnima, nezaposlenima, socijalnoj samoposluzi, braniteljima, svima potrebitima. Dođite na koncert i pomozite onima koji trebaju našu pomoć.

Program će se održati 17. prosinca u 19 sati u Kino dvorani Kaštel Sućurca. Voditelj programa je naš prijatelj Denis Šabić koji nam godinama ne sebično pomaže u našem radu. Cijena ulaznice je 30 kn te će se prodavati na dan izvedbe na blagajni kino dvorane.

Pomozimo koliko možemo da svi barem za Božić imamo sve što nam treba za blagdanski stol, da osjetimo ljubav i zajedništvo.

Hvala gradonačelniku Kaštela Denisu Ivanoviću i suradnicima na pomoći i podršci u našem radu . Hvala svim izvođačima koji su nam se odazvali srcem, bez kalkulacija . To su ZVIJEZDE !

Hvala sponzorima : Grad Kaštela , Ribola, Tommy, Geoinvest d.o.o.

Hvala za dobrotu !

Vaša Udruga Nezaposlenih Splitsko- dalmatinske županije.