DONACIJA DIOPTRIJSKIH NAOČALA

Lions klub “LENUCI” iz Zagreba uz partnere L’ OCCITANE zaklada iz Francuske, Stillmark Zagreb d.o.o., Essilor optika d.o.o. iz Zagreba i Veleučiliste Velika Gorica provele su humanitarnu akciju” Donacija 100 naočala socijalno ugroženim osobama”. Naša Udruga Nezaposlenih Splitsko- dalmatinske županije je dobila poziv da prijavi 20 socijalno ugroženih osoba kojima su potrebne naočale. U organizaciji udruge i donatora izvršeni su liječnićki pregledi vida u Laboratoriju Veleučilista Velika Gorica, u Nastavnom Zavodu za javno zdravstvo dr. Andrija Štampar. Prijevoz je organizirala Udruga nezaposlenih SDŽ koji su financirali Grad Split i Splitsko- dalmatinska županija. Kriteriji za pregled vida i dobivanje naočala su bili da su osobe slabog imovnog stanja koje dokazuju: potvrdom Centra za socijalnu skrb ili potvrdom iz župnog ureda.

Scroll to Top